• W stronę Tych, którym potrzebna pomoc...
  • W sprawie wolontariatu + 48 509 833 335

„Podziel się Świętami vol. II” – Wielkanoc 2021

Po pierwszej oficjalnej edycji akcji „Podziel się Świętami” mamy już pewność, że potrzeby osób w kryzysie bezdomności i osób samotnych są ogromne.
Byliśmy przygotowani na to, że w grudniu pomożemy kilkudziesięciu osobom. Tymczasem zgłosiło się do nas około 150 potrzebujących! Posiłki oraz paczki z ubraniami i żywnością rozeszły się w mgnieniu oka! Atmosfera była niesamowita a Wasza szczodrość przeszła nasze oczekiwania.
Od początku chcieliśmy, by akcja wpisała się na stałe w kalendarz lokalnych wydarzeń dobroczynnych. Dlatego nie mieliśmy innego wyjścia!

Uruchomiliśmy zbiórkę na https://pomagam.pl/dzielmysieswietami by po raz kolejny zebrać środki na pomoc potrzebującym.

Wielkanoc to czas radości, zapraszamy Was więc do współorganizowania drugiej edycji akcji, której celem jest podarowanie osobom samotnym namiastki atmosfery Świąt. Z zebranych środków sfinansujemy zakup gorących posiłków oraz darów w postaci paczek żywnościowych i odzieży dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Zabrza.

Akcję „Podziel się Świętami” możecie wesprzeć:

– wpłacając środki na zbiórkę https://pomagam.pl/dzielmysieswietami ,

– przekazując nam wsparcie rzeczowe (koce, śpiwory, odzież, bieliznę, środki higieniczne, konserwy, słodycze itp.),

– zostając wolontariuszem.

Do zobaczenia już 03.04.2021r. pod Kościołem Św. Anny w Zabrzu!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*