• W stronę Tych, którym potrzebna pomoc...
  • W sprawie wolontariatu + 48 509 833 335

Piszą o nas w Nowinach Gliwickich

Piszą o nas w Nowinach Gliwickich

Z radością dzielimy się informacją o artykule, który w ostatnim czasie pojawił się na łamach portalu Nowin Gliwickich.

W tym szczególnym wywiadzie, prezes Fundacji Stacja6,  Krzysztof dzieli się historią swojego życia, rozpoczynając od dzieciństwa w Zabrzu, aż po inspirujące momenty, które skłoniły go do założenia Fundacji Stacja 6. Jego pasja i chęć niesienia pomocy znalazły odzwierciedlenie w wielu działaniach charytatywnych, takich jak organizacja cotygodniowych posiłków dla osób w kryzysie bezdomności czy wsparcie osób obłożnie chorych i cierpiących.

Wspólnie z innymi wolontariuszami Krzysztof założył sklep charytatywny, z którego pozyskane środki przeznaczane są na cele wsparcia podopiecznych Fundacji. Dodatkowo ta inicjatywa ma za zadanie wspieranie i promowanie lokalnych przedsiębiorców i artystów. Artykuł ukazuje nie tylko sylwetkę naszego prezesa, ale również oddaje ducha Fundacji Stacja 6, skupiającej się na pomocy osobom starszym, samotnym i chorym.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania pełnego artykułu, aby lepiej poznać sylwetkę i zaangażowanie Krzysztofa Gryca. Jednocześnie dziękujemy za wszelkie wsparcie, które umożliwia nam realizację naszej misji solidarności i pomocy dla potrzebujących.

Link do artykułu: https://www.nowiny.gliwice.pl/w-centrum-jego-uwagi-jest-czlowiek-w-potrzebie-energie-czerpie-z-pomagania-innym?fbclid=IwAR2oeWkpKKanp8AA57JiW0Qx_-Toux0zgkSHkis05IZv4Z37Zt_B5ZuK_GE